Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Boharyně 1:1 (0:0)

28. 8. 2016

Sestava:

Špičák - Gorel (82. Čihák), Novák, Michálek, Král M.- Trejbal, Calta P., Král A., Šefara, Calta J. - Malý

Gól: Calta J. 

Trenér: Novotný Z./Novotný J.

Vedoucí mužstva/zdravotník: Karásková K.

Rozhodčí: HR - Ludvík, AR1 - Pára, AR2 - Jánský

Komentář:

V dalším kole jsme přivítali na domácím hřišti nováčka z Boharyně, museli jsme se obejít bez Sedláčka, Hillebranda a dlouhodobě zraněných. Na tento zápas, za úmorného vedra, si našla cestu do ochozů slušná návštěva z obou táborů, která čítala přes 130 lidí. 

První poločase se hrál poměrně vyrovnaný fotbal a vzhledem k počasí se hrálo ve slušném tempu. Hosté se uchylovali často k dlouhým nákopům na útočníky, s čímž si naše obrana s většími či menšími problémy poradila, naše ofenzivní snažení bylo sice o něco fotbalovější, avšak také bez tíženého efektu. Stále vymýšlíme ještě další kombinaci, případně kazíme finální fázi, nedaří se nám vstřelit s klidem branku a na složitosti a zbrklost při zakončení i doplácíme. První poločas zůstal za očekáváním a skončil bezbrankovou remízou s minimem vyložených šancí. 

Druhá polovina zápasu přinesla z naší strany jisté zlepšení, kdy hosté pomalu uvadali, paradoxně to však byli oni, kdo šli do vedení z ničeho, po standardní situaci ze střední vzdálenosti se do střely přimotal náš obránce a srazil míč do protipohybu bezmocného Špičáka 77. min 0:1. Rýsoval se zápas "blbec". Hostující kapitán nám však hodil rukavici v podobě nešetrného zákroku z 80. minuty, za což obdržel žlutou kartu a protože byla již druhá, šel předčasně do sprch. Přesilovku jsme bleskově zužitkovali, když Trejbal odčinil svůj nešťastný zásah a při průniku do vápna, byl zcela nesmyslně zezadu sestřelen hostujícím obráncem, nařízenou penaltu bezpečně proměnil Calta J. 83. min. 1:1. Další branka již nepadla a tak jsme doma ztratili dva body, sice proti urputnému, ale hratelnému soupeři. 

Hráč utkání: novopečený otec Aleš Král! 

Komentář trenéra:

Sráží nás neproměňování šancí, kdy si v gólových situacích  a finální fázi počínáme zbrkle, přesto ve druhém poločase nemám týmu, co bych vytkl i přes inkasovaný gól jsem věřil, že neprohrajeme. Dva body, které jsme doma odevzdali, budeme muset získat na venkovním hřišti.