Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Kosičky A 1:1 (0:0)

14. 5. 2016

Sestava: Říha - Sedláček, Novák, Michálek, Drobný - Král M., Král A. /C/ (82. Čapek), Šefara (72. Fichtner) Remsa Petr - Trejbal, Wojcik D. (46. Malý)

Gól: Malý

Trenér: Hloucal               Vedoucí/zdravotník: Karásková

Rozhodčí: HR - Koza, AR1 - Částka, AR2 - Semerák

Komentář:

Tentokrát jsme na hřišti v Červeněvsi přivítali lídra soutěže - tým Kosiček, toto utkání pro nás znamenalo výzvu konečně prolomit nepříznivé výsledky proti týmům ze špice okresního přeboru (v dosavadních čtyřech zápasech s týmy na druhém až pátem místě, jsme vždy o branku prohráli). Naše smělé plány na bodování v utkání, byly podloženy tím, že trenér mohl konečně počítat, vyjma Gorela, s kompletním kádrem A-týmu!

Do utkání jsme vstoupili lépe a již ve třetí minutě jsme mohli jít do vedení, když všem unikl Král M. a z lajny se dostal až před hostujícího golmana, zakončení však směřovalo pouze do brankáře. Hrál se důrazný fotbal, bez zbytečných emocí, oproti předpokladům jsme byli my tím fotbalovějším týmem, nasazení a důraz dělal soupeři velké problémy a ten se takřka k ničemu nedostal. Vytvořili jsme si převahu, která však branku nepřinesla a to i přestože se v další gólové šanci ocitl znovu agilní Král M., ani tentokrát však nezakončil svojí akci přesně, na přestávku se tak šlo za bezbrankového stavu. 

Druhý poločas se obraz hry změnil, avšak až po 57. minutě, když Remsa Petr našel svým centrem střídajícího Malého a ten lobem překonal vyběhnuvšího hostujícího brankáře 1:0. Z vedení jsme se neradovali dlouho, hned v 59. minutě hosté srovnali, když hostující Stránský od poloviny hřiště podstoupil nejméně tři souboje s našimi borci a protože tentokrát byl on tím důraznějším hráčem, probojoval se až do zakončení a umístěnou střelou k tyči se nemýlil 1:1. Od té chvíle byli hosté o něco lepším týmem, snažili se utkání strhnout na svojí stranu, to se jim však nepodařilo a tak jsme získali první bod za remízu proti týmu z TOP 5! Sice se hrálo důrazně, avšak nikoliv zákeřně, tedy až do příchodu hostujícího Koliáše, který se neostýchal na hřišti protihráče fackovat, následně atakovat diváky a vůbec se chovat jako smyslu zbavený, v jeho chování se zřejmě někteří hostující hráči shlédli, neunesli "ztrátu" dvou bodů a tak se závěr a odchod do kabiny stal zbytečně vyhrocený, nejprve Bouška začal kopat do dveří od kabiny, diskutoval s pořadatelem a diváky, na což se strhla mela, v níž Kvaček (po trestu za napadení) nevybíravě a zcela nesmyslně atakoval naší vedoucí mužstva, plamínek, který tak zažehl v našich ochráncích se však podařilo záhy uhasit, nám o nic nešlo, tak proč si dělat další starosti... 

Hráč utkání, ač nejstarší hráč na hřišti, tak největší a neúnavný bojovník

Láďa Drobný!

Komentář trenéra:

Utkání plné důrazu, bojovnosti, nasazení. Hráli jsme doma a byli odhodlání vyhrát a favoritovi jeho situaci zkomplikovat. Dařilo se nám to, ale jen s maximálním úsilím všech hráčů. Dostali jsme se do vedení, to jsme bohužel dlouho neudrželi a v závěru vlivem úzkého kádru, jsme remízu ve zbytečně vyhroceném závěru udrželi.