Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Kratonohy B 0:1 (0:0)

1. 5. 2016

Sestava:

Říha - Sedláček, Michálek, Novák, Drobný - Král M., Král A., Malý (77. Gorel), Remsa - Trejbal, Fichtner (73. Hillebrand)

Připraveni: Hillebrand, Marek, Gorel, Dohnal, Čapek

Trenér: Hloucal                       Vedoucí mužstva: Karásková

Rozhodčí: HR - Doubrava, AR1 - Čozík, AR2 - Malý (nominace domácích)

Komentář:

Ne! Dvakrát stejná sestava po sobě se v Červeněvsi konat prostě nebude. Šefara si odlítne do Číny, Wojcik s Lubasem jdou raději pracovat :-), tak opět nastaly změny. Tentokrát jsme se alespoň mohli opřít o větší hráčskou základnu. 

Do Červeněvse přicestovala další z rezerv, jejíž hlavní tým hraje o něco výše, tentokrát dokonce vede Krajský přebor. Hráči Kratonoh si se sebou přibalili 3 až 4 hráče áčka, neboť jejich A-tým hrál až následující den, ale to není až tolik podstatné, tento jev je nutné přijmout a náležitě se s ním vyrovnat, přeci jen zálohy fungují na principu toho, aby si zahráli méně vytěžovaní hráči.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a relativně dobře, relativně protože když v 5. minutě A. Král ideálně uvolnil svého bráchu Krále M. a ten se ocitl zcela sám před Mačím (hostujícím golmanem), selhal! :-(. Hosté sice měli mírnou převahu, ale žádnou výraznou gólovou šanci si nevytvořili. Hrál se fotbal od vápna k vápnu, sice kombinační, ale dále bez výrazných šancí a tak se rýsoval zápas o jedné brance a taky narýsoval...

Druhý poločas se obraz hry příliš nezměnil, ve slibné situaci se ocitl Trejbal, když spolu s Fichtnerem napadali hostující beky, prvně jmenovaný nakonec vybojoval míč a dostal se do úniku, svojí slabší nohou nezacílil však přesně. Nedáš dostaneš, když hosté využili jedné z mála chyb naší obrany, našeho beka zaskočil odskok míče, nepodařilo se mu jej zpracovat a ten propadl až před osamoceného hostujícího snajpra Nuna, ten jako již ostřílený mazák přesně věděl co s míčem udělat a z otočky zacílil přesně 68. min 0:1. V samém závěru jsme mohli vyrovnat bohužel Hillebrand řešil gólovou příležitost nešťastně, když místo gólové přihrávky na tři naše neobsazené hráče volil střelu z úhlu a ta sice skončila v síti, ale bohužel jen té boční. 

Je to k vzteku, ale opět jsme s dalším aspirantem postupu prohráli po boji pouze o branku, musíme tak zatnout zuby a makat dál, něco málo nám ještě chybí na to, abychom nejlepší týmy přeboru byli schopni obrat o body. 

Hráč utkání - neprostupný střední obránce Honza Michálek

Komentář trenéra:

Duel dvou zajištěných obran, duel s týmem aspirujícím na postup. Čekali jsem opět nelehký souboj s vědomím, kdo udělá minimum chyby, tak zvítězí. Rozhodla jediná. O to více mrzí, že na domácím hřišti.

.