Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Němyčeves 1:5 (0:1)

7. 8. 2016

Sestava: Špičák/Sucharda - Fichtner, Calta P., Hillebrand, Sedláček - Trejbal, Král A., Calta J., Šefara, Čihák - Gorel

Střídali: Skalický, Sucharda

Gól: Calta J.

Trenér: Novotný Z., Novotný J.

Komentář:

K poslednímu přátelskému utkání jsme se sešli opět ve značně nekompletní sestavě, obejít jsme se museli zejména bez Nováka, Michálka, Krále M., Malého, dlouhodobě zraněný je Wojcik a Remsa a tak se toto utkání stalo i odrazem proběhnuvší letní přípravy a stavu mužstva. Nové prvky, kterými se na podzim máme prezentovat se nepodařilo dostatečně sladit. Předpokladem je sehranost a fyzická kondice, ta nám však ve značné míře chybí, pod což se podepsala zejména nevalná účast jak v tréninkové části, tak i té herní.

Do utkání jsme nevystoupili vůbec špatně, sice jsme se chvíli hledali, ale nakonec jsme soupeře mírně přehrávali, jenže pouze platonicky, neboť Gorel, který na sebe měl vzít roli střelce, se maličko spletl a vzal na sebe roli paliče tutovek, v čemž mu zdatně sekundoval i Král A., když se střelecky nedařilo i dalším ofenzivním hráčům, tak jsme po spíše ojedinělé povedenější ofenzivní akci soupeře, která byla zakončena lobem na našeho nevelikého golmana, šli na přestávku s jednogólovým mankem. 

Druhý poločas, opět poločasem hrůzy, místy profesorský fotbal soupeře neopil a ten nám začal střílet branku za brankou, kdy využíval nesehranosti obrany, jako i nedostatečné připravenosti na utkání ostatních hráčů. Skóre postupně narůstalo a zastavilo se na nelichotivém bůru, kdy nám se díky povedené střele Calty J., který jediný neobul "obě levé" a zapsal se tak do střelecké listiny, avšak i tento borec mohl být zapsán nejednou. Vyložených gólových šancí jsme měli opravdu spoustu jen je proměnit, tak snad až za týden... ;-)

Optimismus nás však neopouští vzhlížíme k tomu, že se konečně sejdeme v kompletní sestavě na první mistrovské utkání a s těžkým soupeřem z Třebše si příští neděli na domácí půdě poradíme. Snad se potvrdí jak to u nás již začíná být tradicí - špatné výsledky v přípravě, kvalitní v mistrovské části a naopak...