Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Vysoká n/L B 3:0 (1:0)

11. 9. 2016

Sestava: Špičák - Sedláček, Novák, Trejbal (60. Hillebrand), Fichtner - Calta P., Calta J., Král A., Král M. (80. Čihák), Šefara (75.Gorel), Malý

Góly: Calta J., Gorel, Čihák

Trenér: Novotný Z.                     Vedoucí mužstva/zdravotník: Karásková K.

Rozhodčí: HR - Dostál, AR1 - Stránský, AR2 - Doležal

Komentář:

V dalším kole jsme na domácí půdě přivítali rezervu Vysoké nad Labem, chvíli to vypadalo, že soupeř k utkání vůbec nedorazí, těsně před výkopem se však na hřiště vytrousilo deset borců, jedenáctý pak doběhl zároveň s úvodním hvizdem. Naopak naše sestava, když pomineme dlouhodobě zraněné a absenci Michálka byla kompletní.

Utkání se hrálo za úmorného vedra a z toho zřejmě profitoval soupeř, který svým projevem i pokyny dal od prvních minut jasně najevo, oč mu běží a to kouskovat hru, nikam nespěchat a pokud možno co nejdéle držet příznivý stav 0:0. Dlouho se nám nedařilo se s touto soupeřovou hrou vypořádat a dostat do vyložené gólové příležitosti a tak hosté, kteří se zprvu uchýlili pouze k bránění několikrát naznačili, že budou hrozit i směrem dopředu. V 34. minutě se nám však podařilo přeci jen dostat do vedení, když Calta J. zahrával standardní situaci ze slibné pozice nejlepším možným způsobem - gólově 1:0. Do poločasu již branka nepadla a ani nebylo k vidění příliš fotbalové krasy. 

Druhou polovinu utkání ovlivnilo poměrně brzké vyloučení hostujícího hráče, který za svůj verbální projev směrem k rozhodčímu na polovině hřiště šel předčasně do sprch. Nedařilo se nám však přesilovku zužitkovat, hosté pak hrozili zejména ze standardních situací, kterých jsme jim nabídli zbytečně dost. Postupem času však soupeři přeci jen docházelo, ale uklidnění do našich řad přinesla až 79. minuta, kdy Calta J. svojí přesnou přihrávkou našel střídajícího Gorela, který se probojoval až do zakončení a střelou podél brankáře se nemýlil 2:0, o pět minut později pak bylo ještě veseleji, když Fichtner lobem za obranu našel opět Gorela, který tváří v tvář hostujícímu brankáři volil ještě přihrávku na lépe postaveného Čiháka a ten poslal náš tým již do třígólového vedení. 

Hráč utkání: S přehledem hrající obránce Jakub Fichtner