Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Lužec 5:2 (0:0)

2. 10. 2016

Sestava:

Špičák - Sedláček Josef (65.Remsa Pavel) , Sedláček Jan (46. Čapek - do brány), Smutný, Buřil - Čihák (55. Mikulka) , Wojcik (65. Skalický), Fichtner (C), Remsa Petr - Mikácsi (46. Malý), Hillebrand

Trenér: Gorel/Novotný J.

Góly: Čihák, Wojcik, Hillebrand, Buřil, Špičák

Rozhodčí: Liebisch

Komentář:

V dalším domácím utkání jsme přivítali lídra dosavadní tabulky JAKO IV. třídy B. tým Lužce. Na rozdíl od soupeře jsme se sešli v kvalitním složení. Lužec dorazil pouze s 11 hráči.

První poločas se hrál nezáživný fotbal s minimem šancí. Nebyli jsme schopni se vyrovnat s terénem, kdy za trvalého deště míč často končil v zámezí, co na tom, že máme na hřišti kvalitu, když není nasazení. Hosté působili dravějším dojmem a to i přestože od 15. minuty hráli pouze v 10 hráčích, přesilovku jsme nebyli schopni využít  a protože ani hosté necílí přesně šlo se na přestávku za bezbrankového stavu.

V poločase proběhla jen málo vídaná bouře v kabině, střídání a přeskupení řad. Od prvních minut druhého poločasu bylo znát, že si hráči vzali pokyny k srdci a nebo to bylo spíše tím, že hosté do druhé půle nastoupili pouze v devíti?! Každopádně jsme začali hrát hru, která byla požadována a již v 49. minutě jdeme do vedení 1:0, poté co Čihák důrazně dohrává situaci a využívá nedorozumění hostujícího obránce se svým brankářem a míč končí v síti. V 62. minutě po hrubce brankáře hostí, kterému utíká míč, zvyšuje Wojcik na 2:0 do prázdné brány.  V 65. minutě je to již 3:0 poté co jedovka Hillebranda se přeci jen dokutálí za brankovou čáru. V tento okamžik se utkání začíná lámat, necháme se strhnout příznivým vývojem zápasu a začínáme bezhlavě útočit, sice přidáváme další dvě branky, kdy nejprve Buřil svojí premiérovou trefou po trmě vrmě uprostřed vápna hostí cílí přesně 3:0, následně Špičák se zavěsí do centru směřujícího na branku hostujícího golmana a hlavou skóruje již na 5:0, každý si chce dát góla, chaos na hřišti však přináší nekoukatelný fotbal, který hosté využívají ke korekci skóre dvěma góly ze standardních situací 5:2, místo abychom tak utkání v klidu dohráli a postupně navyšovali skóre necháme se oslabeným soupeřem 9 hráči, z toho jedním starším pánem ve věku okolo 50 let a dvěma kulhajícími protihráči přehrávat a ještě k tomu kapitulujeme dvě zbytečné branky, nakonec to vypadá, že jsme v rozkladu my a nikoliv soupeř a raději nedomýšlet jak by vypadal výsledek pokud by se hrálo déle.

Hráč utkání - zásoboval útok několika dobrými centry, nabízel se a svůj výkon okořenil i gólem Zdeněk Buřil

Komentář trenéra:

Již minulý zápas jsme se potýkali s nedůsledným držením postů, první poločas jsme se ještě celkem drželi, ale zase nám chyběl potřebný zápal a nasazení pro zlomení soupeře. Přísnější měřítko snese jen začátek druhého poločasu, kdežto konec hraničil s ostudou. Nedisciplinovanost jsme posunuli ještě o něco výše a místo toho, abychom si zápas užili, tak se hádáme s diváky a přijde nám, že je všechno v pohodě, vždyť jsme přeci vyhráli 5:2.