Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Klamoš 3:0 (1:0)

16. 10. 2016

Sestava:

Sucharda - Buřil (42. Sedláček Josef), Smutný (46. Wojcik D.), Špičák, Drobný - Fichtner (71. Malý), Remsa Petr, Hillebrand, Čihák - Mikulka (55. Gorel), Skalický (46. Remsa Pavel)

Góly: Hillebrand, Gorel, Čihák

Trenér: Gorel/Novotný J.

Rozhodčí: Hruška

Komentář:

V dalším domácím utkání jsme přivítali hráče z Klamoše. K dispozici bylo pro utkání 16 borců odhodlaných zvítězit v našich barvách. 

Do zápasu jsme přímo vlétli a soupeře zatlačili na jeho polovinu, kdy jsme zahrávali sérii rohových kopů, bohužel převahu se nám dlouho nedařilo gólově zužitkovat, kdy chyběl zejména důraz ve vápně a tak se dařilo hostům s vypětím všech sil držet bezbrankový stav. Hosté jen ojediněle hrozili z protiútoků, jejich akce však byly o to nebezpečnější. Do zaslouženého vedení jsme se dostali až ve 26. minutě, kdy Láďa Drobný svým milimetrovým pasem našel Petra Remsu, ten ukázkově sklepl již ve vápně míč pro Hillebranda, aby tato fotbalová akce skončila pohotovým zakončením posledně jmenovaného 1:0. V prvním poločase zůstaly další šance nevyužity, ale byl k vidění pohledný fotbal, ve kterém jsme dominovali. 

Druhý poločas trochu ubral na atraktivitě, nicméně jsme měli stálou převahu, nedařilo se nám jí však dlouho vyjádřit gólově a tak jsme si zahrávali s výsledkem, přestože soupeř měl příležitostí na skórování jako šafránu. V 87. minutě zahrává Remsa Pavel standardní situaci, přičemž míč domácí bek pouze tečuje na Gorela a ten z hranice vápna umístěnou střelou zvyšuje na 2:0. O tři minuty později vedeme již o tři branky, kdy z podobné pozice a to ze strany velkého čtverce zahrává standardku pro změnu Remsa Pavel, na jeho centr si naskakuje Čihák, který se dokonale zavěsí do vzduchu (pokud ho nesundali, tak tam visí dosud) a beranem nekompromisně upravuje na konečných 3:0! 

Hráč utkání: Ukázkový bojovník, kterému vyšlo úplně vše na co sáhl, mimo jiné založil i nejhezčí akci zápasu, která skončila vítězným gólem Ladislav Drobný

Komentář trenéra:

Zejména první poločas byl k vidění fotbal, se kterým bychom se chtěli prezentovat, škoda, že se nám převahu nedařilo dlouho vyjádřit gólově, jinak by skóre utkání vyznělo mnohem lépe v náš prospěch. Každopádně hráči za předvedenou hru zaslouží pochvalu a to do jednoho.