Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Kobylice B 3:4 (0:2)

11. 9. 2016

Sestava:

Sucharda - Duha T., Novotný, Špičák, Buřil (46. Sedláček Josef), Lubas, Fichtner (C), (55. Malý), Čihák (74.Remsa Petr), Skalický (46. Smutný) - Mikulka, Říha (63. Marek)

Góly: Duha, Říha, Čihák

Rozhodčí: Vlachý

Trenér: Gorel/Novotný J.

Komentář:

Za velkého vedra bylo k dispozici 17 hráčů a tak lavička praskala ve švech, B-tým jsme neměli potřebu nějak výrazněji posilovat, na rozdíl od soupeře, bodovat jsme však chtěli naplno!

První poločas byl v režii hostí, kdy jsme hostujícího brankáře ohrožovali jen sporadicky, soupeř se ujal vedení po rychlé akci, kdy hostující útočník již v 9. minutě unikl našemu obránci po lajně, předložil míč před odkrytou branku svému spoluhráči a ten neměl sebemenší problém zavěsit 0:1, v 37. minutě svojí převahu hosté potvrdili další brankou 0:2. Hosté mohli skóre ještě navýšit a protože naše ojedinělé šance zůstaly také nevyužity, tu největší měl v podobě nebezpečné hlavičky nečekaně Špičák a posléze Duha, šli jsme do kabin ještě s přijatelným výsledkem. 

Druhý poločas jakoby na hřiště přišlo jiné mužstvo, střídání a prohození postů přineslo své ovoce, když jsme z nenápadné akce po přihrávce Malého před odkrytou bránu pro Duhu v 56. minutě snížili na 1:2. Hosté vcelku rychle odpověděli a se štěstím navýšili své vedení, když bomba ze střední vzdálenosti skončila na tyči, aby o hlavu zakročujícího Suchardy zapadla nešťastně do brány 60. minuta 1:3, v tuto dobu jsme však byli již v laufu a měli jsme chuť utkání zdramatizovat. Obdržená branka nás nepoložila, naopak jsme hned dvě minuty poté, po akci Říhy a jeho střele, která s přispěním domácího obránce skončila v síti, snížili na 2:3. Nadále jsem bojovali a odměna přišla již v 67. minutě, kdy centr povedenou ranou přes celou bránu v gól proměnil výborně hrající Čihák na 3:3. Vypadalo to, že utkání zlomíme na svojí stranu, bohužel nás opustilo štěstí a zejména Malého pokusy končily na břevně, v 79. minutě přišel až příliš krutý trest, kdy jsme nezastihli rychlý brejk hostů a jejich útočník nedal Suchardovi šanci 3:4. Měli jsme ještě obrovskou šanci na vyrovnání, ale střelu Malého z brankové čáry vykopl na poslední chvíli hostující bek a tak jsme doma smolně prohráli!

Hráč utkání: Neúnavně běhající a bojující hráč, který svůj vynikající výkon podtrhl i gólem Vlasta Čihák.

Komentář trenéra:

Chci pochválit hráče za bojovný výkon zejména ve druhém poločase a to do jednoho, jsem si vědom, že někteří hráči dohrávali utkání se sebezapřením a nadoraz. Zároveň bych rád reagoval na ohlasy některých nespokojených diváků k jednotlivým střídáním, neměl bych potřebu je nikterak komentovat, ale protože nespokojenost pramení jen z nedostatku informací, mohu vás ujisti, že nejsem slepý a veškerá střídání hráčů v průběhu druhého poločasu proběhla ze zdravotních důvodů daných hráčů a to mi ještě na hřišti zůstali další tři, které jsem už ze hřiště dostat pro limit střídání nemohl a tak jsem volil menší zlo. Docházelo tak k různým improvizacím, téměř na všech postech. Je tedy někdy třeba uvažovat více ze široka...