Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Lužec 5:1 (1:0)

17. 4. 2016

Sestava:

Sucharda - Dohnal K., Sedláček Jan, Smutný, Lubas (C) - Remsa Pavel, Fichtner, Mikácsi, Ročeň - Hillebrand, Šolín

Střídali: Remsa Petr, Trejbal, Drobný, Doležal, Sedláček Josef

Góly: 3 x Fichtner, Sedláček Jan, Sucharda

Trenér: Gorel/Novotný                            Zdravotník: Kubíčková

Rozhodčí: Konhefr ml.

Komentář:

Tento zápas jsme nemuseli řešit vleklou marodku v naší rezervě, neboť A-tým svůj zápas o víkendu neodehrál a tak byla drtivá většina hráčů áčka k dispozici, nicméně do sestavy šel pouze Sedláček Jan, zbytek hráčů čekal na svoji šanci. V tomto zápase byl jediný plán zvítězit a odlepit se od samého dna tabulky.

V prvním poločase se hrál vcelku vyrovnaný mač s mírnou převahou našeho celku, když jsme se brzy dostali do vedení a to povedenou střelou Sedláčka ze střední vzdálenosti, která zapadla za záda hostujícího golmana, 13. minuta 1:0. Další šance zůstaly nevyužity a tak jsme šli za nejtěsnějšího možného vedení na přestávku.

Do druhého poločasu jsme proti našemu soupeři nasadili zkušenost a ačkoliv jsme téměř okamžitě kapitulovali z penalty 1:1, celý druhý poločas jsme ovládli, rozstřílel se Jakub Fichtner, který v 50. minutě dokonale využil odrazu míče a uklidil jej pod břevno, vrátil nám tak vedení. O dalších deset minut později opět Fichtner dorážkou posílá náš tým do dvougolového trháku, v 75. minutě píská rozhodčí faul na Hillebranda a protože je to ve velkém čtverci, kopletuje čistý hattrick Fichtner bezpečně zahraným pokutovým kopem, v 86. minutě další faul ve vápně hostů na Petra Remsu, k zahrání penalty se tentokrát postavil náš brankář Sucharda a nekompromisně zavěsil 5:1. 

Hráč utkání střelec hattricku Kuba Fichtner 

Komentář trenéra:

Utkání jsme zvládli jak herně, tak výsledkově a tak se můžeme těšit z vítězství, které jsme již nutně potřebovali.