Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Myštěves B 1:1 (1:1)

30. 4. 2017

Sestava:

Sucharda - Lubas, Smutný, Drobný, Buřil - Remsa Pavel, Wojcik D.(60.Fichtner), Špičák (55. Šefara), Skalický (81. Říha) - Gorel, Mikulka

Gól: Gorel

Trenér: Gorel

Rozhodčí: Olah

Komentář:

V 21. kole pralesní ligy do Červa zavítal druhý celek průběžné tabulky Myštěves B, jehož A-tým hrál na domácí půdě souběžné utkání, což ovlivnilo možné posílení soupeře, my jsem využili možnosti doplnit tým, který má v současné době poměrně úzký kádr a doma jsme chtěli bodovat naplno. 

S úvodním hvizdem jsme byli my tím aktivnějším týmem, který diktoval tempo zápasu. Soupeře jsme přehrávali, bylo otázkou času, kdy se ujmeme vedení a to se nám daří záhy, když ve 12. minutě Remsa zahrává rohový kop, přesně trefí hlavu Gorela a ten otvírá skóre zápasu 1:0.  Pokračujeme dále v aktivním fotbale, soupeři se však daří včas eliminovat naše útočné snahy, pomalu a jistě se Myštěves dostává do zápasu a hru vyrovnává. V 25.minutě po nedůrazu v našem bránění a střele J. Vobořila tečuje za záda Suchardy míč Buřil a míč se došourá za brankovou čáru 1:1. Do konce poločasu jsou mírně lepším týmem naopak hosté.

Druhý poločas je to spíše kopaná a pěší  fotbal zejména směrem dopředu s řadou nepřesností, hra je opticky vyrovnaná. Šance na zvrácení zápasu jsou však na obou stranách, když Sucharda likviduje dva samostatné nájezdy hostů, jeden v samém závěru utkání. My naopak máme v průběhu posledních deseti minut dvě gólové kombinační akce, avšak v obou případech Mikulka jakožto koncový hráč "odmítá rozhodnout" a tak se se soupeřem rozcházíme spravedlivou remízou. 

Hráč utkání - Luboš Sucharda, který v klíčových situacích svůj tým výborným zákroky podržel. 

Komentář trenéra: 

Naše obrana v čele s brankářem převýšila náš útok a tak se musíme spokojit pouze s bodem, který je vzhledem k průběhu zápasu  a soupeři spravedlivý. Trochu mě mrzí, že jsme diváky neodměnili vítězstvím za jejich hlasité povzbuzování.