Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Myštěves B 2:2 (0:1)

25. 9. 2016

Sestavy:

Špičák - Drobný (46. Fichtner), Wojcik (C), Smutný, Sedláček Josef (66. Buřil) - Remsa Petr (46. Malý), Král M., Hillebrand, Duha (74 Remsa Pavel) - Mikulka (56. Gorel), Mikácsi

Góly: Mikácsi, Král

Trenér: Gorel

Rozhodčí: Dostál

Komentář:

Za příjemného nedělního odpoledne se šlo v Červeněvsi opět na fotbal, když zde hrála naše rezerva s B-týmem Myštěvse, jejíž první tým hrál souběžné utkání. Kdo by si myslel, že hosté dorazí jen s torzem, jak to v těchto souběžně hraných zápasech často bývá, mýlil by se. Soupeř měl ve svých řadách plno zkušených fotbalistů v čele s kapitánem P. Bretem. A když my jsme se sešli také v kvalitním složení čítajícím 16 hráčů, dala se očekávat slušná podívaná. 

První poločas však zůstal tak trochu za očekáváním, poměrně neurovnaná hra nepřinášela příliš vzruchu, snažili jsme se prosadit zejména středem hřiště, kde však hosté nenechávali příliš prostoru pro naše manévry a celkem snadno se jim dařilo útoky eliminovat. Hosté pak hrozili z rychlých brejků, které jsme také s většími či menšími problémy vyřešili a dále nám poměrně dost zatápěli ze standardních situací, zejména rohy zaváněly gólem. Byli to hosté, kdo se ujal vedení a to po obrovském zaváhání hned několika našich hráčů z 36. min., když rozehráli standardku z poloviny hřiště, přihrávku po zemi nezachytilo právě několik našich hráčů a hostující útočníci pak předvedli už jen jednoduchou kombinaci, aby zakončovali do prázdné brány 0:1. Vyrovnat jsme mohli ze standardky, po povedeném pokusu, ale to by musel Remsa Petr cílit o malinko přesněji. 

Do druhého poločasu jsme provedli dvě střídání za účelem oživení zápasu, bohužel záhy po jeho začátku jsme inkasovali podruhé, to když hosté zahrávali standardku z rohu vápna, Bret obstřelil zeď na přední tyč, kdy míč s vypětím všech sil vytáhl Špičák, ale na dorážku Petráčka už byl krátký 48. min - 0:2. Dalším střídáním a přeskupením řad se nám přeci jen už podařilo hru trochu rozhýbat a začali jsme soupeře konečně přehrávat, hra se více otevřela, avšak z tohoto jsme profitovali my, když v 65. minutě Gorel nalezl na vápně osamoceného Mikácsiho, který si už poradil dokonale 1:2. V 72. minutě bylo již srovnáno, rozhodčí nepíská faul na Gorela, propadlý míč přebírá Malý, vysouvá Krále M. a ten utaženou střelou k tyči cílí přesně 2:2. K vidění byly další pohledné akce, bohužel bez gólového efektu a protože bylo vidět, že oba týmy chtějí vyhrát, hrál se otevřený fotbal až do konce, sice jsme měli převahu, nicméně jsme mohli i kapitulovat, podržel nás však brankář Špičák, který předvedl několik povedených zákroků, klíčový byl pak zlikvidovaný samostatný nájezd v samém závěru.

Hráč utkání: Střelec vyrovnávacího gólu Král Michal

Komentář trenéra: 

Doma jsme chtěli  zvítězit. Vzhledem k průběhu zápasu musíme být rádi i za bod. V hektickém závěru jsme zápas mohli klidně otočit, stejně jako nakonec prohrát, na druhou stranu právě závěr zápasu musel fanoušky i hráče bavit. Trošku mě mrzí, že jsme se opět potýkali s nedisciplinovaností, která spočívala v nedůsledném držení postů a tak příští týden toto zlepšíme a sestřelíme Lužec!