Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Převýšov B 4:3 (3:2)

23. 4. 2016

Sestava:

Čapek (46. Sucharda) - Lubas (C), Marek, Smutný, Duha (46. Hillebrand) - Dohnal K., Fichtner, Šefara, Ročeň (81. Restl) - Šolín (46. Sedláček Jan), Mikácsi (72. Čihák)

Trenér: Gorel/Novotný   

Góly: Mikácsi, vlastní (připsán Mikácsi), Šefara, Restl

Rozhodčí: Ležík

Komentář:

V tomto utkání jsme chtěli navázat na povedený výkon a výsledek z předchozího víkendu, bohužel velkou trhlinu plány dostaly hned ve druhé minutě, kdy naši hráči nedůrazně bránili a hostující borec se od poloviny hřiště probojoval přes nejméně tři naše hráče a pohodlně zakončil 0:1, o dalších 9 minut později bylo ještě hůře, když dalšího okna v naší obraně využil opět hostující borec a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení 0:2. Byli jsme zralí na ručník, jako bychom se sešli vůbec k prvnímu zápasu sezóny, málo vídané chyby se hromadily. Někteří hráči byli ještě zřejmě na studentských oslavách v Hradci Králové a tak z fotbalu k vidění příliš nebylo. V prvním poločase hráli jen hosté, bohužel nepřálo jim štěstí, poněvač nám darovali hned dva góly, nejdříve při nezajímavém zákroku se zranil hostující golman, kdy nešikovně chytal míč, ten neudržel a míč doklepl do brány Mikácsi 1:2. Brankář, aniž by byl atakován si způsobil zranění a musel střídat, druhý gól po centru do vápna hlavičkoval ukázkově hostující obránce do vlastní sítě a bylo srovnáno 2:2. Krátce před koncem prvního poločasu se pokusil o centr z nulového úhlu Šefara, jeho nákop skončil k údivu všech přítomných i jeho samotného, za zády hostujícího brankáře, respektive chytajícího hráče 3:2. 

Druhý poločas jsme provedli hned trojité střídání, přeskupili řady, neurovnaná hra z prvního poločasu se sice uklidnila, hra našeho týmu pomalu dostávala řád, hrál se však vyrovnaný fotbal, bohužel nám chyběl náboj a zaujetí pro vítězství a tak to byli hosté, kdo udeřil, když využili špatně postavené zdi a ze standardky srovnali v 71. minutě na  3:3.  V 83. minutě po krátkém pobytu na hřišti poslal náš tým znovu do vedení střídající Restl, který využil ideálního centru před bránu a míč z bezprostřední blízkosti zasunul do brány 4:3. Vedení jsme udrželi až do konce a tak jsme po nepřesvědčivém výkonu získali další tři body do tabulky soutěže. 

Hráč utkání: Denis Šefara, který tvořil hru našeho týmu a jako jeden z mála v zápase vyčníval, což potvrdil i gólem.

Komentář trenéra:

Jsem spokojen pouze se ziskem tří bodu, jinak jsme si tento zápas vybrali slabší chvilku téměř ve všech činnostech.