Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Převýšov B 5:1 (2:1)

28. 8. 2017

Sestava:

Sucharda - Lubas, Novák, Smutný, Marek - Duha T. (69. Novotný), Trejbal (C), Vobořil, Remsa P. (46. Duha M.), Gorel, Mikulka

Góly: Gorel 2x, Remsa, Vobořil, Trejbal

Rozhodčí: Koza

Komentář:

Ve druhém kole pralesní ligy jsme přivítali na domácím hřišti rezervu třetiligového Převýšova. 

Do utkání jsme vstoupili drtivým tlakem, když jsme soupeře zatlačili a nikdo by se nemohl divit, kdybychom po deseti minutách vedli tři nula, bohužel se tak nestalo a i ty nevyloženější šance zůstaly nevyužity. Paradoxně nám úvod zřejmě uškodil, soupeř se brzy oklepal a i on nám ukázal, že body v Červu neodevzdá snadno, již v 15. minutě musel Sucharda zlikvidovat samostatný nájezd a dále řešit ošemetné situace. Naše hra po zbytek prvního poločasu byla zbytečně nervózní a nepřesná. Do vedení jsme se dostali až ve 30. minutě, kdy Marek našel svým dlouhým pasem Gorela, který míč předložil před odkrytou bránu Remsovi a ten se nemýlil 1:0. I nadále naše hra postrádala správný řád a tak jsme byli hned ve 38. minutě potrestání, když ze standardky vyrovnal hostující kapitán na 1:1. Z podobné pozice co hostům, možná o něco větší vzdálenosti, se naskytla standardní situaci i našemu celku a to ještě v 43. minutě, kdy nepřímý volný kop dotykem rozehrál Remsa, aby Vobořil nekompromisně zavěsil 2:1 a poslal nás na přestávku s jednogólovým vedením.

Druhý poločas začali hosté o něco lépe a zatlačili nás do defenzivy, jejich snaha o vstřelení branky však vyšla na prázdno. Možná i díky tomu jsme začali lepé držet posty a posléze od 70. min utkání ovládli úplně, když nejprve v 73. minutě Vobořil z přímého kopu našel přesně hlavu Gorela a ten zvýšil na 3:1. V 78. minutě M. Duha nevypustil souboj, posunul míč na Vobořila, ten si udělal z hostujících obránců dobrý den a předložil míč před odkrytou bránu, kde jej doklepl znovu Gorel 4:1. O pět minut později, kdy hosté byli již rezignovaní, dal výsledku zápasu konečnou podobu umístěnou střelou podél brankáře Trejbal. 

                                          Hráč utkání: špílmachr Jirka Vobořil

                                  Top hráči: Vobřil, Novák, Sucharda