Jdi na obsah Jdi na menu
 


DERBY: Červeněves A - Myštěves A 2:3 (1:1)

29. 5. 2016

Sestava: Říha - Drobný, Trejbal, Michálek, Wojcik D (87. Čihák). - Fichtner (68. Marek), Šefara (65. Lubas), Král A., Král M. - Gorel, Malý

Góly: Malý, Král M.

Trenér: Hloucal                   Vedoucí mužstva: Karásková

Komentář:

Druhé derby v řadě, tentokrát na domácí půdě nás čekala Myštěves, která do Červa dorazila očividně oslabena, nám však také chyběly opory - Novák, Sedláček a Remsa. V této sezóně je až neskutečné kolik bodů jsme rozdali v domácím prostředí, ačkoliv v minulosti byl náš stánek téměř nedobytná tvrz. Dávno neplatí můj dům, můj hrad i tak jsme proti ambicioznímu soupeři začali dobře, hned v jedenácté minutě se prokličkoval až do zakončení Malý a nekompromisně zavěsil 1:0, co platné, když jsme o dvě minuty hostům darovali vyrovnání, Jenda Michálek si míč zpracoval na dlouhou nohu, ten mu vypíchl hostující Hlaváč, aby po svém úniku záhy srovnal 1:1. Do konce prvního poločasu jsme měli největší šanci těsně před jeho koncem v podobě hlavičky Krále M. který však 100% šanci hlavou nezužitkoval. 

V 51. minutě jsme šli opět do vedení, když centr prodloužil Gorel na Krále M., který se ocitl osamocen za hostující obranou a utěšenou střelou poslal náš tým do vedení 2:1. To co se odehrálo následně bylo jako z hororu. Hosté hned po rozehře vrhli své síly do útoku, když se naše obrana rozestoupila a Hlaváč svojí tvrdou střelou ze střední vzdálenosti srovnal na 2:2. Rozhozená obrana o další minutu kapitulovala znovu, nechala hostujícího Havlenu projít až do zakončení a ten ze strany zacílil přesně 2:3. Jen málo vídaný den otevřených dveří naší obrany. Z těchto direktů jsme se těžce oklepávali, postupem času se nám to i dařilo, ale své šance jsme nebyli schopni proměnit, naopak v 73. minutě mohl de facto rozhodnout z pokutového kopu hostující borec, nabídku rozhodčího však odmítl a Říha jej vychytal, snad první chycenou penaltou v našich barvách. I nadále jsme se tlačili do útoku, bohužel srovnat se nám nepodařilo a tak jsme utrpěli další porážku o branku s týmem z TOP5.

Hráč utkání: Znovuzrozený střelec Martin Malý

Komentář trenéra: 

Dalsi derby v poradi, tentokrate s Mystevsi. Sebevědomí,a vysledek se Skrivanami nam velel bodovat.To bylo nase přání.To jsme dokazali naplňovat 25minut. Ujali se vedení,ale nas komplesk, brzke odezvy,se opět naplnil, tentokrate, dvojnásob, a co vic,soupeř pridal ještě pojišťovací gol jako dovetek. Závěrečný tlak byl sice usilovny, lec platonicky.