Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dohalice - Červeněves A 2:1 (0:0)

22. 8. 2016

Sestava:

Špičák - Calta P., Novák, Michálek, Král M. - Trejbal, Calta J., Král A. /C/, Malý - Šefara (84. Čihák), Hillebrand (75. Fichtner)

Gól: Michálek

Trenér: Novotný Z./Novotný J.

Vedoucí mužstva/zdravotník: Karásková K.

Rozhodčí: HR - Liebisch, AR1 - Krejska, AR2 - Koza

Komentář:

Do Dohalic odcestoval patnáctičlenný tým, tentokrát jsme se museli obejít bez Sedláčka s Gorelem, k dispozici stále nejsou dlouhodobě zranění (Wojcik, Remsa, Říha).

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal jen s minimem šancí,  přesto jsme mohli jít již záhy do vedení, to by však střela Calty J. nesměla orazítkovat pouze tyč. V prvním dějství tak gól nepadl, soupeř nám však ukázal, že má chuť si zahrát fotbal a o vítězi zřejmě rozhodně jediná chyba. Ta přišla chvíli po začátku druhého poločasu, domácí rozehráli rohový kop a nedůsledně obsazený domácí střelec Gazdík neměl problém hlavou zavěsit 1:0. Nadále se hrál poměrně vyrovnaný zápas, domácí povzbuzeni vedoucí brankou byli přeci jen o maličko lepším týmem, nám se příliš nedařila kombinace a šancí na vyrovnání bylo jako šafránu, přestože jsme bojovali o dobrý výsledek, tentokrát nám chybělo i více štěstí ve finální fázi. Postupem času jsme hru více otvírali a soupeř tak nacházel okénka v naší obraně, při zakončení hostí však vnikal náš brankář, který dokonce zlikvidoval i samostatný nájezd a následnou dorážku. Domácí v 86. minutě opět po standardní situaci zvýšili kapitánem Kulhánkem, který si naběhl na volný přímý kop a hlavou nedal Špičákovi sebemenší šanci 2:0. Bylo rozhodnuto, nic na osudu utkání nezměnilo ani snížení v 90. min. po povedené akci Calty P. který předložil míč ke skórování Michálkovi a ten se do odkryté brány nemýlil, neboť rozhodčí hned poté odpískal konec utkání 2:1.

Hráč utkání:

Pavel Špičák, který se vytasil s několika výbornými zákroky a držel tak naděje našeho týmu až do samého závěru utkání.

Komentář trenéra:

Inkasovali jsme po standardní situaci, následně jsme byli nuceni více otevřít hru, bohužel vyrovnat se nám nepodařilo. Nicméně není třeba věšet hlavy, soupeř byl kvalitní, kdy hra místy převyšovala úroveň okresního přeboru.