Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lovčice - Červeněves A 1:6 (1:3)

5. 6. 2016

Sestava: Říha - Sedláček, Novák, Michálek, Drobný - Král M., Král A., Šefara (56. Wojcik D.), Vrabec (46. Hornych) - Gorel, Malý

Góly: Malý 2, Král M., Gorel, Drobný, vlastní

Trenér: Hloucal                   Vedoucí mužstva: Karásková 

Rozhodčí: HR - Ležík, AR1 - Šeba, AR2 - Kosař

Komentář:

Na půdu posledního celku tabulky jsme zavítali bez Trejbala a mimo hru stále zůstává Remsa, nemohli jsme se spolehnout na doplnění kádru z rezervy, neboť ta hrála svoje utkání souběžně v nedalekém Lužci. Do Lovčic jsme si však přivezli Vrabce a Hornycha, kteří na jaře v našich barvách téměř nenastupovali! 

Utkání začalo pozvolna, již od prvních doteků s míčem bylo patrné, že fotbalovost bude tentokrát na naší straně a utkání budeme mít ve svých rukou - nohou! O to bylo větší překvapení, když hned ve 4 minutě se domácí ujali vedení, poté co domácí hráč z dobrých 30 metrů nakopl "šajtlí" míč směrem k naší bráně, ač se zřejmě jednalo o centr, tak ten dokonale zapadl o tyč do naší svatyně, opravdu povedená rána, která jen předznamenala další pěkné góly, tentokrát však v domácí síti. Z brzkého inkasování jsme se záhy oklepali a to hned v 7. minutě, když si za obranu naběhl Gorel a svojí zpětnou přihrávkou přesně našel Krále M, který se nerozpakoval a z první tvrdou ranou prostřelil vše co mu stálo v cestě 1:1! V 17. minutě jsme byli již ve vedení, Malý po lajně zatáhl míč, stříleným centrem našel Gorela a ten "rybičkou" zahrál na housle domácího brankáře 1:2. Do přestávky se nám podařilo naší trvalou převahu přetavit v dvoubrankové vedení, když Šefara vyslal do úniku Malého a ten se prosadil lobem přes vyběhnuvšího brankáře 41. minuta 1:3.

Druhý poločas domácí zbraně nesložili, bojovali a nás jejich nasazení poměrně bolelo, nicméně za svojí bojovnost nebyli odměněni a od 74. minuty jsme začali opět střílet branky pouze my, když nejprve Drobný předskočil domácího hráče, který na polovině hřiště přebíral míč, obral jej o něj, všiml si, že brankář stojí poměrně daleko z brány a míč vyslal k domácí brance, ten do ní neomylně zapadl 1:4, další gól padl v 84. minutě  po kombinační akci Král A.  vybídl ke skórování na malém vápně do odkryté brány Malého a ten už ví, jak se v těchto situacích zachovat 1:5, v 89. minutě pak po rozehraném rohovém kopu míč tečoval Sedláček, aby si jej do brány srazil domácí hráč 1:6, čímž dal i konečnou podobu výsledku utkání!

Hráč utkání v posledních zápasech ve velké formě hrající Martin Malý! 

Komentář trenéra:

Začátek zápasu s posledním týmem tabulky jsme ještě spali, či spíše si vybrali slabou chvilku a soupeř šel do vedení. To bylo ale z jeho strany vše. První tři góly z naší strany byly jako z fotbalového slabikáře. Nadále jsme hru kontrolovali a navyšovali skóre. Můj poslední zápas u A-týmu a tak chci touto cestou poděkovat všem hráčům za spolupráci.