Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myštěves B - Červeněves B 1:6 (1:4)

8. 5. 2017

Sestava:

Sucharda (33. Špičák - Wojcik D.), Buřil (46. Mikulka), Špičák, Smutný (62. Skalický), Duha - Čihák, Fichtner (C), Král A (80. Novotný)., Remsa Pavel - Gorel, Král M.

Trenér: Gorel/Novotný

Góly: Král M. 3x, Gorel 2x, Čihák

Rozhodčí: Křičenský

Komentář:

Mistrovské utkání B-týmu jsme pojali jako přátelský zápas směsice A+B, místo úterní tréninkové jednotky. 

Do utkání jsme vstoupili dobře, vypracovali jsme si několik vyložených brankových příležitostí, ale i samostatný nájezd se nám nedaří proměnit a tak přichází trest v podobě vedení domácích, když v 16 min. na hranici vápna předvedl Jirka Vobořil svojí tradiční zasekávačku a to hned třikrát, naši obránci mu to baštili tak dlouho až ho to přestalo bavit a míč uklidil přesně k tyči 1:0. Přeci jenom jsme byli lepším týmem a svojí převahu jsme zúročili hned v 19. minutě, kdy Gorel využil nedůslednosti domácí obrany, dostal se do samostatného úniku a na dvakrát překonal domácího brankáře 1:1. Ve 23. minutě všem utekl po přihrávce Krále A. pro změnu Král M. a křižnou střelou poslal náš tým do vedení 1:2. Ve 28. minutě před bránou našel osamoceného Čiháka Gorel, prvně jmenovaný si míč ještě zpracoval, aby jej následně s přehledem uklidil do brány 1:3. V 33. minutě musí střídat Sucharda při snaze odkopnout míč a po střetu se spoluhráčem, resp. protihráčem, pro zranění kolene. V 37. minutě jsme vedli již 4:1, kdy si role vyměnili Gorel s Čihákem, tentokrát Čihák důsledně bojoval na lajně, zatáhl míč a přesným centrem jej posadil na hlavu Gorela, který zavěsil do protipohybu brankáře. 

Druhý poločas jsme záhy svoje vedení navýšili v 54. minutě ideálně Král A. jako tvůrce hry vyslal do samostatnéno úniku svého bratra Krále M. ten se zachoval chladnokrevně a s přehledem únik zakončil podél brankáře 1:5. O čtyři minuty později Král M. kompletuje svůj hattrick a udává tak konečnou podobu výsledku. Od 60. minuty se zatahujeme do defenzivy a kontrolujeme výsledek, když hrají domácí, ale jejich snaha o vstřelení branky je pouze platonická, míč často končí v náruči pozorného Špičáka, případně mimo bránu. 

Hráč utkání: střelec hattricku Michal Král

Komentář trenéra:

Utkání bylo od počátku otevřené se spoustou šancí na obou stranách, po vyrovnání jsme přeci jen převzali iniciativu a svojí převahu zúročili šesti góly, když jsme si s chutí zastříleli.