Jdi na obsah Jdi na menu
 


Převýšov B - Červeněves B 4:2 (3:1)

9. 10. 2016

Sestava:

Čapek - Buřil, Špičák (46. Sucharda), Novotný (46. Remsa Pavel), Sedláček, Smutný (46. Fichtner), Gorel, Duha (70. Skalický), Remsa Petr (C) - Mikulka (46. Malý), Wojcik D.

Góly: Mikulka, Remsa Pavel

Trenér: Gorel, Novotný J.

Rozhodčí: Konhefr ml.

Komentář:

Mužstvo jsme tentokrát skládali složitěji, než kdy jindy, když se hromadily omluvenky, ale také se neplánovaně hlásili hráči s chutí jít hájit Červeněvské barvy! Do Převýšova jsme tak odcestovali v 17 lidech.

Utkání jsme rozehráli fantasticky, Gorel si razil cestu k bráně jako tank, když byl zastaven, tak míč procpal na Mikulku a ten svojí životní střelou o tyč poslal náš tým ve 2. minutě do vedení 0:1. Soupeř měl tentokrát však svoji kvalitu a ihned se začal tlačit za vyrovnáním, což se mu daří v 10. minutě poté co Špičák ve snaze zabránit brance hraje ve skluzu rukou a ač míč končí stejně v bráně rozhodčí píská penaltu. K ní se staví ústřední postava utkání třetiligový Labík a bezpečně vyrovnává na 1:1. Ve 26. minutě postupuje domácí útočník na Čapka, který jej mimo vápno podráží a je z toho nejen standardní situace z nebezpečné pozice, ale i červená karta. Domácí přesilovku poměrně rychle zužitkovali a to již ve 31. minutě, kdy si mezi beky naběhl Labík a střelou podél golmana otáčí průběh zápasu na 2:1. Za další tři minuty opět Labík kompletuje hattrick a zvyšuje již na 3:1. 

Do druhého poločasu proběhla hned čtyři střídání a přeskupení řad, soupeř jakoby přestal hrát nikam se netlačil a hrál se poměrně vyrovnaný fotbal, obrovskou šanci na snížení má Fichtner, ale sám před brankářem otálí se zakončením, než je jeho střela zablokována. V 62. minutě zahráváme ze slibné pozice standardní situaci Remsou Pavlem, který vymetá pavučiny v pravé šibenici domácího golmana 3:2. Soupeř se najednou začíná strachovat o výsledek a možná jsme i o něco lepším týmem. Když se nadechujeme k závěrečnému tlaku, neboť po bodech jistě saháme i v deseti mužích, tak pomezní signalizuje faul, či ofsajd - tato podezřelá situace však je bez povšimnutí hlavního rozhodčího a tak domácí pohodlně zakončují svojí akci až gólem na 4:2. Tím je de facto o osudu utkání rozhodnuto. Před konečným hvizdem má ještě slibnou akci Malý, jeho střela po ukázkovém uvolnění však končí jen v boční síti.

Hráč utkání: Zejména po přesunutí do zadních řad podal spolehlivý výkon Dominik Wojcik

Komentář trenéra:

Byli jsme si vědomi toho, že pokud domácí nasadí borce z ČFL, bude nás čekat nesmírně těžké utkání, po vyloučení to s námi vypadalo všelijak, ale nakonec jsme utkání celkem důstojně dohráli a sahali i po bodech, což považuji za malý úspěch.