Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skřivany - Červeněves A 1:0 (0:0)

13. 5. 2017

Sestava: Říha - Drobný, Novák Michálek (70. Novotný), Trejbal (11. Čihák 81. Remsa), Fichtner, Wojcik D., Šefara, Král A., Špičák - Gorel

Trenér: Novotný                Vedoucí mužstva/zdravotník: Karásková K.

Rozhodčí: HR - Částka, AR1 - Koza, AR2 - Doubrava

Komentář:

Ve třiadvacátém kole Hradeckého Votrok Okresního přeboru jsme zajížděli k derby utkání do sousedních Skřivan, které hrají o postup do vyšší soutěže. Takové problémy se složením týmu jsme ještě snad neměli a tak někteří hráči nastoupili se sebezapřením, jiní sice dorazili, ale pouze jen do ochozů k pivu, úplně jsme se tak museli obejít bez Sedláčka, Malého, Král M.

Od úvodního hvizdu to byli domácí, kdo byl aktivnějším týmem, jejich snahy se však dokonale dařilo eliminovat naší pozorné obraně. A tak se hrál opatrný fotbal bez výraznějších šancí. Hned v 26. minutě nás postihla první pohroma, když pro zranění nemohl pokračovat Trejbal, opora zadních řad a musel střídat, právě tento hráč byl jeden z těch co nastoupil již se zraněním. S touto změnou se nám kupodivu podařilo vypořádat a postupem času jsme i hru vyrovnali a začali se osmělovat směrem dopředu. Slibné akce Špičáka, resp. Wojcika D. však zůstaly bez přímého ohrožení branky domácích. Až v 37. minutě mohlo dojít ke změně skóre, to by však domácí Škaloud z trestného kopu nesměl trefit pouze tyč, kontrovali jsme záhy také standardní situací, kterou parádně rozehrál Wojcik D., míč se odrazil k Fichtnerovi, který pohotově vypálil, ale pouze z blízkosti vyprášil rukavice Hrubeše. Poločas tak skončil bez branek. 

Druhý poločas jsme se i nadále soustředili na pozorné bránění, toliko se nám nedařil přechod do ofenzivy,  bohužel v 70. minutě se nám zranil druhý stoper a to už bylo opravdu zle. Michálek musel pro krvavé zrnění v ústech okamžitě střídat a od tohoto okamžiku jsme se už jen bránili. Obrovskou šanci na skórování měl Trutnovský, který se osamocený zjevil před Říhou, svojí střelu však poslal těsně nad. Domácí se chvíli poté přeci jen dočkali, když udeřili jak jinak, než ze standardní situace. V 75. minu na centr Škalouda naběhl Kofránek a míč hlavou tečoval za záda Říhy 1:0. Do konce zápasu, již žádná branka nepadla a ani žádné výrazné šance se nekonaly, tudíž domácí zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem.

Hráč utkání - srdnatě bojující Radek Novák 

Komentář trenéra:

Nemáme se za co stydět, odehráli jsme to, na co jsme v této sestavě poznamenané zraněními v průběhu zápasu, měli.